ייצוג בעבירות סמים

עבירות סמים הן עבירות פליליות מהנפוצות ביותר במחוזותינו. סמים מוגדרים בחוק כחומרים או מוצרים בעלי רכיב כימי המשפיע על מערכת העצבים של גוף האדם, אשר גורמים לשיבוב בתפיסת המציאות ועלולים לגרום לנזקים נפשיים והתנהגותיים קבועים. פקודת הסמים המסוכנים (נוסח חדש) תשל"ג-1973, מגדירה את הסמים הנחשבים למסוכנים ואסורים לצריכה, כולל הכמויות המרביות אשר נחשבות כצריכה לשימוש עצמי, כמויות אשר מעבר להן  תיחשב ההחזקה בהן לעבירות של סחר.

עבירות הסמים הקיימות בהתאם לפקודה הן: סחר בסמים, ייצור סמים, ייצוא וייבוא סמים, אספקת סם, החזקת סמים, שימוש בסמים לצריכה עצמית, הדחת קטינים לשימוש בסמים, החזקת כלים לשימוש בסמים ונתינת סמים לקטינים.

אזרחים רבים הנחשבים לנורמטיבים וללא עבר פלילי נוהגים לצרוך בזמנם הפנוי "סמים קלים" כמו מריחואנה או חשיש לשימוש עצמי. במידה ואכן מדובר באדם נורמטיבי הענישה שתושת על אותו אדם בדרך כלל תהיה ענישה טיפולית. אך לצורך כל יש להעזר בעורך דין פלילי המתמחה בעבירות סמים.

משרדו של עורך הדין בנימין בן נתן מתמחה בייצוג חשודים בעבירות סמים מכל הסוגים, לאחר שנים של ניסיון בתחום. לייעוץ נוסף ניתן לפנות בכל עת

עקבו אחרינו בפייסבוק

פוסטים אחרונים באתר