ייצוג בעבירות מין

עבירות מין הם עבירות פליליות הקשורות במיניותו של האדם, ובין היתר עבירות הכרוכות במגע בגופו של קורבן העבירה, בהצגת מראות מיניים לנגד עיניו, בדיבורים פוגעים בעלי הקשר מיני ועוד. לא אחת היצר המיני חזק מהאדם והוא מסוגל לשלוט בו, לפגוע בשיקול הדעת ולחולל נזק עצום.

עבירות מין הן מושג רחב המכיל קשת רחבה של עבירות בינהן: אונס, מעשים מגונים, מעשים מגונים בפומבי, מעשי סדום, בעילת קטינה בהסכמה, הטרדה מינית, עבירות מין ברשת ועוד.

בשל אופי ביצוען, עבירות מין רבות מתרחשות רק כאשר המתלונן והנאשם נוכחים, סיטואציה זו יוצרת מצב משפטי לא פשוט של גרסה מול גרסה. עניין המוביל לקושי הן בהוכחת ביצוע העבירה והן בהוכחת טענות הגנה שונות.

בתי המשפט בישראל רואים בחומרה ביצוען של עבירות מין והעונשים המוטלים בגין עבירות אלה הם בדרך כלל עונשי מאסר. כמו כן עבירות האונס ועבירת מעשה סדום כוללות גם רכיב של ענישת מינימום הקובע כי עונשו של נאשם לא יפחת מרבע מהעונש המקסימלי בגין ביצוע העבירות, אלא בנסיבות אישיות קשות ביותר.

משרדו של עורך הדין בנימין בן נתן מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות מין. מדובר בייצוג הדורש רגישות מיוחדת ומומחיות רלוונטית לתחום זה. לייעוץ נוסף ניתן לפנות ללא התחייבות

עקבו אחרינו בפייסבוק

פוסטים אחרונים באתר