משפט פלילי

עורך דין פלילי בנימין בן נתן מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים  לכל אורכו של המשפט הפלילי החל משלב החקירה והמעצר ועד לסיומו של ההליך הפלילי.

ההליך הפלילי הוא מורכב ובעל היבטים רבים. מדובר בהליך בו המדינה מאשימה אדם בביצוע עבירה, כשהליך בירור האשמה והטלת העונש מתברר בבית המשפט.

מדובר בהליך בעל השלכות משמעותיות ביותר הנוגעות לזכויותיו הבסיסיות של האדם שעלולות להיפגע ואף להילקח ממנו. לדוגמא, זכותו של אדם לחירותו יכולה להיפגע מכך שיוטל עליו עונש מאסר, וזכותו של אחר לעסוק בפרנסתו יכולה להיפגש בשלילת רשיון נהיגה, הטלת עבודות שירות, ולעתים אף מעצם הרישום הפלילי עצמו.

במקרים רבים, מדובר באזרח פשוט שאינו יכול להגן על עצמו מבחינה משפטית, אל מול המדינה שהיא מנגנון גדול וכוחני. מכאן החשיבות שבפנייה לעורך דין פלילי מקצועי ומנוסה, לשם ייעוץ וייצוג במהלך המשפט, ולמעשה גם לפניו ואחריו.

לפני שהוגש כתב אישום, עורך דין בנימין בן נתן מסייע לחשוד בייעוץ לפני חקירתו במשטרה, בהליכי מעצר, ואף בסגירת התיק בהסדר עם התביעה, או בהתאם לעילות המנויות בחוק.

לאחר הגשת כתב אישום ובמהלך המשפט, ביכולתו של עורך דין פלילי בנימין בן נתן  לסייע לנאשם במספר דרכים – בין אם בניהול המשפט עד תומו וזיכוי הנאשם בדין, בין אם בהפחתת עונשו של נאשם, ובין אם בהפחתת חומרת המעשים המיוחסים לנאשם (למשל בהמרת עבירה בכתב האישום לעבירה בעלת חומרה פחותה יותר).

לאחר סיום המשפט ומתן פסק הדין, עורך דין פלילי בנימין בן נתן יכול לסייע בהתמודדות מול גורמים כמו קצין מבחן, הפסיכיאטר המחוזי, או הממונה על עבודות השירות, שלעתים גזר הדין ותוצאות המשפט יהיו תלויים בחוות דעתם.

לעורך דין פלילי בנימין בן נתן ניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים וזאת תוך כדי מתן יחס אישי עד להשגת התוצאה הרצויה.

עקבו אחרינו בפייסבוק

פוסטים אחרונים באתר